Шорт-лист номінантів на премію PRESSZVANIE

Оголошено лідерів голосування на здобуття журналістської премії PRESSZVANIE. 


До шорт-листу увійшли журналісти й редактори, які набрали найбільшу кількість балів. Імена претендентів на перемогу розташовані за алфавітом, а не за результатом оцінювання. 


Після оголошення переможців на церемонії нагородження, всі оцінки журі будуть знаходитися у відкритому доступі на сайті премії. Організатори повідомлять дату церемонії нагородження додатково, як тільки нормалізується ситуація з пандемією та будуть дозволені масові заходи. 

Категорія «Бізнес»

Номінація «Економічна політика: фінанси, інвестиції»

· Віталій Андронік, Сегодня

· Денис Пристай, Суспільне

· Марія Бабенко, Фокус

· Надія Михальчук, Delo.ua

· Ольга Пташка, БІЗНЕС

Номінація «Агропромисловий комплекс»

· Анна Назаренко, Agrar Medien Ukraine

· Анна Омбоді, Latifundist

· Наталія Лошакова, Delo.ua

· Олена Нінуа, Agroexpert

· Ольга Шульга, The Page

Номінація «Промислове виробництво: ГМК та промисловість»

· Віктор Авдєєнко, Апостроф

· Олена Голубєва, 112.ua

· Ольга Кравченко, UAprom.info

· Юрій Григоренко, ГМК-Центр

Номінація «Телекомунікації та IT»

· Андрій Зінченко, БІЗНЕС

· Антон Кобилянський, позаштатний журналіст

· Вікторія Новікова, позаштатна журналістка

· Ігор Токар, Радіо Свобода

· Ірина Керст, 1+1

· Ната Штука, Forbes Ukraine

Номінація «Споживчі ринки»

· Альона Захарова, Українські Новини

· Марія Бабенко, Фокус

· Ольга Пташка, БІЗНЕС

· Сергій Васильєв, позаштатний журналіст

· Тетяна Грішина, Конкурент

Номінація «Транспорт»

· Віталій Андронік, Сегодня

· Ната Штука, Forbes Ukraine

· Оксана Гришина, позаштатна журналістка

· Ольга Кравченко, UAprom.info

· Ольга Шульга, The Page

· Юрій Григоренко, ГМК-Центр

Номінація «Енергетика»

· Дмитро Бунецький, Delo.ua

· Олена Голубєва, 112.ua

· Ольга Пташка, БІЗНЕС

· Ярослав Самолюк, позаштатний журналіст

Номінація «Нерухомість»

· Ірина Настич, Property Times

· Євгенія Селезньова, Часопис Простір

· Оксана Гришина, позаштатна журналістка

· Юрій Григоренко, ГМК-Центр

Категорія «Соціум»

Номінація «Якість життя: суспільство та соціальні ініціативи»

· Аліна Кондратенко, Insider

· Анастасія Дзюбак, позаштатна журналістка

· Анастасія Магазова, Радіо Свобода

· Ольга Омельянчук, Радіо Свобода

· Світлана Ославська, Reporters.media

Номінація «Охорона здоров'я»

· Анастасія Іванців, LB.ua

· Галина Ковальчук, Фокус

· Кирило Бескоровайний, Куншт

· Тетяна Капустинська, Platfor.ma

Номінація «Спорт»

· Галина Максимчук, Район.in.ua

· Дмитро Кузубов, позаштатний журналіст

· Наталія Патрікєєва, позаштатна журналістка

· Оксана Швед, позаштатна журналістка

· Тетяна Гордієнко, WoMo

Номінація «Екологія»

· Ганна Аргірова, позаштатна журналістка

· Дмитро Кузубов, позаштатний журналіст

· Людмила Арсенюк, Куншт

· Оксана Расулова, позаштатна журналістка

· Тетяна Капустинська, Platfor.ma

Категорія «Культура»

Номінація «Lifestyle: харчування, туризм, мода»

· Анастасія Дзюбак, позаштатна журналістка

· Віра Курико, позаштатна журналістка

· Ксенія Прізіглей, Апостроф

· Ольга Усачова, Mind.ua

· Роксана Рублевська, позаштатна журналістка

· Ярослава Куцай, позаштатний журналіст

Номінація «Кіно та театр»

· Вікторія Новікова, позаштатна журналістка

· Дарія Бадьор, LB

· Олександр Перемот, Сегодня

· Роксана Рублевська, позаштатна журналістка

· Сергій Васильєв, позаштатний журналіст

· Тетяна Гордієнко, WoMo

· Юлія Манукян, Часопис Простір

Номінація «Музика»

· Ігор Панасенко, STEREOBAZA на Просто Ради.О

· Галина Глеба, PinchukArtCentre

· Дарія Бадьор, LB.ua

· Олексій Батурін, Фокус

· Роксана Рублевська, позаштатна журналістка

Номінація «Видавнича справа та література»

· Віталіна Макарик, Читомо

· Марина Мойнiхан, позаштатна журналістка

· Микола Тимошик, позаштатний журналіст

· Роксана Рублевська, позаштатний журналіст

· Юстина Довбуш, позаштатна журналістка

Номінація «Візуальне мистецтво»

· Галина Глеба, PinchukArtCentre

· Дмитро Кузубов, позаштатний журналіст

· Катерина Яковленко, позаштатна журналістка

· Ксенія Білаш, LB.ua

· Ярослава Куцай, позаштатний журналіст

Категорія спеціальних номінацій

Номінація «Відкриття року»

· Андрій Зінченко, БІЗНЕС

· Василь Михальчук, Delo.ua

· Ірина Маслюкова, портал Гречка

· Ольга Пташка, БІЗНЕС

· Роман Іванюк, позаштатний журналіст

Номінація «Кращий редактор»

· Андрій Юхименко, The Page

· Віталій Сич, Новое Время

· Оксана Павленко, The Devochki

· Сергій Сидоренко, Європейська правда

Про нас:

PRESSZVANIE – щорічна премія для журналістів і редакторів, яка вручається за лідерство і професіоналізм. Премія заснована у 2005 році та проходить під егідою громадської організації «Пресзваніє Україна», мета якої – сприяти професійному розвитку журналістів в Україні, навчаючи і відзначаючи заслуги найвидатніших. Проєкт має два основні напрямки діяльності: нагорода та освітня платформа для журналістів.

Медіа партнери: Фокус, Delo.ua, MMR, Інтерфакс-Україна, У сухому залишку, Типові Журналісти.

Партнери освітнього напрямку: Смарт-Холдинг, Метінвест.

ПАРТНЕРИ PRESSZVANIE

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШІ НОВИНИ

  • Черный Facebook Иконка
  • Черный Instagram Иконка
  • Черный значок YouTube
ПАРТНЕРИ ОСВІТНЬОГО НАПРЯМКУ
ПАРТНЕРИ ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ

© 2018 PRESSZVANIE